Hírek
2019. Március 11. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
A felelős állattartást népszerűsíti a Nébih kampánya
A felelős állattartást népszerűsíti a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kampánya, a Szabad a gazdi program - mondta Pallós László, a Nébih országos állatvédelmi főfelügyelője az M1 csatornán vasárnap.
Hozzátette: a magyarok szeretik az állatokat, minden családra jut egy házi kedvenc, de a felelős állattartásban vannak még hiányosságok.
A program célja, hogy arra ösztönözze a leendő gazdikat, a vásárlás helyett inkább fogadjanak örökbe házi kedvencnek szánt állatokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
