Hírek
2021. Szeptember 19. 07:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
A whiskyre specializálódott

A dombóvári rendőrök rövid időn belül elfogták azt a helyi férfit, aki két egymás utáni napon is lopott alkoholt ugyanabból az üzletből.
Az egyik helyi áruház biztonsági őre tett bejelentést 2021. szeptember 14-én egy dombóvári üzletből, hogy ismeretlen személy több alkalommal szeszes italokat lopott el a boltból, miután az áruvédelmi eszközt eltávolította az üvegekről. Az ügyben beszerzett bizonyítékok alapján egy férfi került a rendőrök látókörébe – közölte a rendőrség.
A 30 éves helyi lakosról megállapították, hogy két egymást követő napon is a ruhája alá rejtett el két-két palack italt, majd fizetés nélkül távozott az üzletből. Kihallgatása során az elkövető a lopásokat elismerte, elmondta, hogy idő közben az italokat ismeretlen személynek eladta.
A férfi ellen lopás vétség elkövetése miatt folytatják az eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld
Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását
A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.
2025. Július 25. 07:44, péntek | Belföld
AM: komplex támogatási program segíti a ragadós száj- és körömfájás sújtotta állattartó telepeket
2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld
Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet
Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.
2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld
Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe
Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.