Hírek
2011. Július 24. 14:41, vasárnap |
Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online
A Wolves ismét egy ponttal kapott ki a döntőben

A Budapest Wolves 34–33-as vereséget szenvedett a Vukovi Beograd ellen a Közép-európai Amerikaifutball-liga fináléjában. A magyar csapatnak tehát nem sikerült visszavágnia a 2007-es döntőbeli vereségért.
A belgrádi Farkasok mindjárt a mérkőzés első támadójátékából 7–0-ás vezetést szereztek, azonban az első félidő nagy része innentől a hazai csapatról szólt. A Budapest Wolves 24–13-ra elhúzott, a Vukovi azonban a félidő vége előtt 24–19-re alakította az eredményt.
A harmadik negyed magyar labdaeladással, majd büntetésekkel kezdődött, a szerb csapatnak így mondhatni ölébe hullott a 26–24-es vezetés. A Wolves azonban rendezte sorait és a negyedik játékrészben egy mezőnygóllal fordított (27–26).
A negyed közepén a találkozó és a liga legértékesebb játékosának választott Vinnie Miroth irányító újabb touchdown passzt adott, majd a két pontos kísérlet is sikeres volt, ismét a belgrádiak vezettek 34–27-re.
Szűk négy perccel a végső sípszó előtt a Farkasok szereztek TD-t azonban a biztosnak tűnő rúgás helyett kétpontos kísérletre mentek, sikertelenül. A Vukovi 34–33-es vezetés mellett kezdhette támadását, a Wolves védői helytálltak, azonban csak szűk egy perccel a mérkőzés vége előtt került újra a magyar csapat birtokába a labda és már nem tudtak maradandót alkotni az idővel versenyezve.
A Vukovi Beograd negyedszer nyerte el a CEFL trófeáját, míg a Wolves 2007 után, akkor 28–27-lett Belgrádban az eredmény, ismét minimális különbséggel bukta el a sorozat döntőjét.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport
Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport
Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr
A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként
2025. Szeptember 07. 08:42, vasárnap | Sport
Ír-magyar - Rossi szerint a bíró nem egyenlően bánt a csapatokkal
Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a játékvezető nem egyenlő mércével bánt a magyar és az ír labdarúgó-válogatottal a két csapat 2-2-es döntetlennel végződött világbajnoki selejtezőmérkőzésén Dublinban.