Hírek
2017. Július 27. 15:27, csütörtök | Sport
Autocross: ismét a dobogón!

Magyar Autocross Országos Bajnokság
Palotás Péter - Mitsubishi Colt EVO
Szeghalom - 2017.07.08-09.
Levianus Motorsport
Interjú Palotás Péter autocross versenyzővel a Szeghalmi OB után.
Szeghalmon ott folytattad, ahol Molca-n abba hagytad. Mármint a kupagyűjtést. Ismét harmadik lettél, igaz egész nap neked állt a zászló. Immár a harmadik Autocross Országos Bajnoki futam van mögötted. Miként értékeled a Szeghalmi meneteledet?
- Az időmérőn és az előfutamokon is nekem állt a zászló, sikerült mindenkit magam mögött tartani, ehhez hozzájárult, hogy nagyon jó volt az autó és a pálya is számomra ideális állapotban volt. Már a rajtnál sikerült előnyre szert tennem és ezt meg is tudtam tartani az előfutamokon, sőt körről körre tudtam növelni az előnyömet. Ez nagy lendületet adott a döntőhöz.
Milyen is az, amikor neked áll a zászló?
- Nagyon jó érzés mikor elsőnek intenek le és már rádión hallom a csapat elismerését.
Mi történt a döntőben?
- A döntő előtt - szerintem túlzottan - fellocsolták a pályát, ami így olyan lett néhol, mint a jég. A gumi is tele ment sárral az ismerkedő körön, így nem sikerült a rajtot sem úgy elkapni ahogy szerettem volna, sajnos többször megforogtam, de próbáltam menteni a menthetőt, de így is csak a dobogó harmadik helyét sikerült elcsípni.
Ha újra rajtolhatnál mit is tennél másképp a "cél" érdekében?
- A száraz íveken próbálnék meg menni, még ha azok nem is az ideális ívek, de nagyobb lehet a tempó és kisebb az esély a megcsúszásra.
Legközelebb hol láthatunk a Mitsubishi Colt EVO-val?
- Túrkevén ott leszünk!
Partnereimnek köszönöm a segítséget: PLTS Ipari Kft., Zeusz Exhaust Kft., AT-LOC Hungária Kft.
- Hajósi Miklós -
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 09. 08:10, hétfő | Sport
Férfi kézilabda NB I - A hazai pálya átkát megtörve bajnok a Veszprém
A Veszprém nyerte a férfi kézilabda NB I-et, mivel házigazdaként 34-31-re legyőzte a Szegedet a döntő harmadik, vasárnapi mérkőzésén, így a finálé 2018-as bevezetése óta elsőként ünnepelhetett hazai pályán.
2025. Június 09. 08:09, hétfő | Sport
Nemzetek Ligája - Portugáliáé a trófea
2025. Június 08. 22:13, vasárnap | Sport
Kermor Motorsport: Két versenyhétvége, két győzelem, egy ezüst
Versenyzői beszámolók és képek innen-onnan:
2025. Június 08. 09:06, vasárnap | Sport
Pécsi Ármin a Puskás Akadémiától a Liverpool FC-hez igazolt
Pécsi Ármin U21-es válogatott kapus a Puskás Akadémiától a Szoboszlai Dominikot is foglalkoztató angol bajnoki címvédő Liverpool labdarúgócsapatához igazolt.