Városlista
2025. október 25, szombat - Bianka

Hírek

2020. Március 10. 06:11, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok

Az egészségügyi helyzet miatt elhalasztják a Cégek Éjszakáját

Az egészségügyi helyzet miatt elhalasztják a Cégek Éjszakáját

Hosszú mérlegelést és a résztvevő vállalatokkal való egyeztetést követően a Cégek Éjszakája csapata úgy döntött, hogy az egészségügyi kockázatok miatt őszre halasztja az eredetileg április elejére tervezett eseményt.

Az új időpont szeptember 24-e, ezen a napon tárulnak ki a cégek kapui, hogy a vállalatok megmutassák a potenciális munkavállalóknak, hogy milyen értékeket képviselnek, hogyan dolgoznak, és milyen jövőt nyújtanak a kollégáiknak.

"Nehezen hoztuk meg a döntést, de mindannyian egyetértettünk abban, hogy a mostani egészségügyi helyzet nem kedvez egy ilyen jellegű nagyszabású, több helyszínen zajló eseménynek. A Cégek Éjszakája lényege az, hogy emberek ismerkedjenek egymással és a vállalatok kultúrájával. Úgy érezzük, hogy ősszel nyugodtabb körülmények között, biztonságban tarthatjuk meg a rendezvényt. Ez segített, hogy még időben felelős döntést hozzunk” - mondta el Deák-Nagy Csilla, a rendezvény főszervezője.

A Cégek Éjszakája először mutatkozik be Magyarországon, szeptember 24-én délután négy és éjfél között a résztvevő cégek nyitott irodával várják az érdeklődőket, akiknek megmutatják, hogy mitől vonzó náluk dolgozni. Az vendégeket buszjáratok és egyéb alternatív közlekedési módok segítik majd, hogy minél többet hozhassanak ki a különleges eseményből.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld

Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat

A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.

2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről

Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség