Hírek
2018. Április 28. 19:09, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Baltával fenyegetőzött, majd egy kukát dobtak neki

Két férfit hallgattak ki gyanúsítottként a nyomozók.
A Salgótarjáni Rendőrkapitányság felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 35 éves és egy 36 éves salgótarjáni lakos ellen.
A rendelkezésre álló adatok alapján pénteken 20 óra körül a két férfi egy salgótarjáni családi házban – szóváltást követően – dulakodni kezdett egymással. A vita az utcán folytatódott, ahol a 35 éves férfi, egy baltával fenyegette meg társát, aki egy szemetes kukát dobott támadója felé. Ezt követően a 36 éves férfi a társa kezéből a baltát kivette, majd azzal már ő fenyegette meg ismerősét. Az eset során senki sem sérült meg.
A rendőrök Cs. Sándort és D. Sándort a helyszínen elfogták, a rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.