Hírek
2013. Május 27. 05:00, hétfő |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
ByeAlex: Beleőrülök a felhajtásba!

ByeAlex már eurovíziós felfedezése óta hangoztatja, nem neki való a sztárlét. Gyűlöli a körülötte kialakult felhajtást, és mindent, ami a hírnévvel együtt jár. Most durván kifakadt az énekes: hosszú távon beleőrülne a felhajtásba.
- Ami most történik, abba én hosszútávon beleőrülnék – fakadt ki a megosztó előadó, akinek Eurovíziós indulása nagy port kavart az országban. Talán éppen ezért zárkózott be. Közben mégis ezernyi módon szeretné kifejezni önmagát, de gyorsan bezárkózik, ha úgy érzi, bántják – írja a Best magazin.
Malmőben aztán nem várt tízedik helye után kicsit felengedett, és láthattuk félénken elmosolyodni is. Ám az is kiderült, azért határozottan úgy gondolja, hogy neki a mogorva arckifejezés áll jól.
- Alexnek ma is jót tesz egy kis ösztönzés, mert sokszor nem hiszi el, hogy képes sikereket elérni – mondta korábban az előadó édesanyja, aki bízik benne, hogy fia hamarosan lebontja maga előtt a korlátokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:55, kedd | Bulvár
Négynapos lesz idén a Hollókői Húsvéti Fesztivál
Folklórprogramokkal, palóc gasztronómiával, népszokások felelevenítésével és az elmaradhatatlan locsolkodással várja a látogatókat a Hollókői Húsvéti Fesztivál
2025. Április 05. 07:57, szombat | Bulvár
Magyarellenes molinóval üzentek, székely zászlót rongáltak a bukaresti szurkolók Székelyföldön
Magyarellenes molinót feszítettek ki rövid időre a csíkszeredai Mikó-vár előtt, Csíkszentkirályon a turulszobor mellé kitűzött székely zászlót rongálták meg a Steaua Bucuresti futballcsapat szurkolói Székelyföldön
2025. Április 01. 07:25, kedd | Bulvár
Elkészült a Horizont kerékpáros kéktúra Bakonybél és Nagyoroszi közötti szakasza
2025. Március 29. 09:04, szombat | Bulvár
Magyar sztárok adnak koncerteket idén is a veszprémi Gyárkertben
A magyar könnyűzenei élet szereplői lépnek fel nyáron Veszprémben, a Gyárkertben - közölték a szervezők pénteken az MTI-vel.