Városlista
2025. július 29, kedd - Márta

Hírek

2014. Július 18. 17:51, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Csak a leállósávon halad a forgalom az M1-esen Bábolnánál

Csak a leállósávon halad a forgalom az M1-esen Bábolnánál

Csak a leállósávon haladhat a forgalom a Győr felé vezető oldalon az M1-es autópályán Bábolnánál, ahol egy kamion átszakította a szalagkorlátot péntek délután - tájékoztatta a rendőrség és a katasztrófavédelem az MTI-t.

Racsné Galambos Gréta, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője közölte: a műszaki mentés idejére a külső és a belső sávot is lezárták a Győr felé vezető oldalon, a forgalom csak a leállósávon haladhat.
Stolczenberger Klára, a megyei katasztrófavédelem szóvivője elmondta: a kamion Budapest felé tartott, amikor defektet kapott, és átszakította a szalagkorlátot. A baleset helyszínére kamionmentőt hívtak - tette hozzá.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 29. 07:42, kedd | Belföld

Orbán Viktor: a lehető legkorábbi időponttal kell számolni a jövő évi választások kapcsán

A lehető legkorábbi dátummal kell számolni a jövő évi parlamenti választásokra való felkészülés során - mondta Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke hétfőn a Harcosok órája címmel frissen indult online műsorban.

2025. Július 29. 07:37, kedd | Belföld

Ősszel élelmiszer-utalványt kapnak a nyugdíjasoknak

A kormány kihirdette a nyugdíjasok élelmiszer-utalványát biztosító rendeletet - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) hétfőn az MTI-vel.

2025. Július 29. 07:31, kedd | Belföld

Kettős fék rendszerrel mérsékelnék az ingatlanárak növekedését az Otthon Start Programban

A kabinet \"kettős fék\" rendszerrel tervezi megelőzni a szeptembertől induló, 3 százalékos hitelkamatot biztosító Otthon Start program ingatlanár-növelő kockázatait