Hírek
2018. Február 02. 15:34, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Csecsemő is sérült egy borsodi balesetben

Összeütközött egy kisteherautó és két gépkocsi a Miskolc és Bükkaranyos közötti úton, a balesetben ketten súlyosan megsérültek, egyikük egy három és fél hónapos csecsemő
- közölte a Dobi Tamás azt mondta, a balesetnek a két súlyos mellett két könnyebb sérültje is van.
A balesethez a megyeszékhely tűzoltóit riasztották. A rendőrség a helyszínelés idejére lezárta az útszakaszt.Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense pénteken az MTI-vel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.