Városlista
2025. június 9, hétfő - Félix

Hírek

2017. Március 29. 07:28, szerda | Belföld
Forrás: mti

Csökkent a gázolaj ára

Csökkent a gázolaj ára

Csökkentette bruttó 3 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol Nyrt., a 95-ös benzin ára nem változott.

A csökkentéssel a gázolaj átlagára 361 forintra mérséklődött, a benziné 355 forint maradt.

Legutóbb múlt szerdán csökkent a gázolaj ára, bruttó 2 forinttal, a 95-ös benzin ára akkor nem változott.

A benzin ára március 1-je óta 13 forinttal lett olcsóbb, a gázolajé pedig 16 forinttal mérséklődött a szerdai csökkenést is beleszámítva.

A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 50 forintos különbséget is tapasztalhatnak a töltőállomások árai között.

Címkék: ár, üzemanyag, dízel, gázolaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok

- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.