Hírek
2018. Június 13. 17:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Csütörtökön 44 helyszínen várják a véradókat a Véradók világnapján
Országszerte 44 helyszínen várja a véradókat csütörtökön a világnap alkalmából a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat - közölte a vöröskereszt szerdán az MTI-vel.
A közlemény szerint a világnapon a szervezetek felhívják a figyelmet a véradás fontosságára, köszönetet mondanak a rendszeres véradóknak, és minden embert arra biztatnak, hogy időről időre menjen el vért adni.
A pontos helyszínek és időpontok a www.veradas.hu és az www.ovsz.hu címen, továbbá a Véradás - Vöröskereszt ingyenes mobilapplikáción keresztül érhetőek el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld
Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás
Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon
2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás a héten is
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.
