Hírek
2011. December 27. 08:19, kedd |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Djokovics meghódította Európát
Újra egy teniszezőt választottak a legjobb európai sportolónak a kontinens hírügynökségeinek szavazásán, Novak Djokovics a Federer és a Nadal által kitaposott ösvényre lépett.
A szerb teniszező a Forma–1-es világbajnok és tavaly szintén második Sebastian Vettelt és az ugyancsak német kosaras Dirk Nowitzkit előzte meg.
Az elmúlt évben a spanyol Rafael Nadal nyerte a voksolást, akárcsak 2008-ban, míg 2004-től 2007-ig és 2009-ben a svájci Roger Federer révén született teniszező siker.
A lengyel hírügynökség (PAP) által szervezett szavazáson 18 hírügynökség, köztük az MTI vett részt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 10:44, szombat | Sport
Európa-liga - A Ludogorec lesz a Ferencváros ellenfele a nyolcaddöntőért
A bolgár Ludogoreccel játszik a nyolcaddöntőbe jutásért a magyar bajnok Ferencváros a labdarúgó Európa-ligában.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Sport
Európa-liga - Nottinghami vereségével játszania kell a 16 közé jutásért az FTC-nek
A Ferencváros 4-0-ra kikapott csütörtökön az angol Nottingham Forest vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának nyolcadik, utolsó fordulójában, így 12. helyezettként játszania kell majd a 16 közé kerülésért.
