Hírek
2018. Július 08. 13:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Egy teherautó egyik alkatrésze sodort el egy gyalogost Komlón

A rendőrség vádemelést javasol a sofőr ellen.
Közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomozott a rendőrség egy 40 éves teherautósofőr ellen, aki június 7-én kora reggel okozott közlekedési balesetet Komlón, a Jószerencsét utcában. A megalapozott gyanú szerint az emelhető rakfelületű tehergépkocsit vezető helyi férfi, elindulás előtt nem megfelelően rögzítette a jármű támasztó-talpaló berendezését, amely így menet közben kicsúszott, és elsodorta a gépkocsi melletti járdán haladó gyalogost, aki súlyos sérüléseket szenvedett. A gépkocsi vezetője gyanúsítotti kihallgatásán a bűncselekmény elkövetését elismerte.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Komlói Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.