Hírek
2017. Május 23. 18:16, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Elárasztott egy óvodát a víz Péterin

Elárasztott egy óvodát a lezúduló esővíz kedd délután a Pest megyei Péterin - közölte Csámpai Attila, a megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
A szóvivő szerint az eső először a Petőfi Sándor utcában lévő óvoda udvarát áztatta el, majd a víz befolyt az épületbe.
A gyermekekért érkező szülők nem tudtak bejutni az épületbe, ezért hívták a tűzoltókat.
Jelenleg a szakemberek az ablakon keresztül mentik az óvodában rekedt gyermekeket, a szivattyúzást csak ezt követően tudják megkezdeni, addig homokzsákokkal vették körbe az épületet - fűzte hozzá.
Elmondta azt is, Péterin több házat és utcát is elárasztott a víz
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.