Hírek
2012. Február 19. 14:27, vasárnap |
Belföld
Forrás: STOP/Autolabor.hu
Elektromos autóval a világ körül

25 000 kilométer egy olyan autóval, ami jó, ha egy "tankolással" 150-et elmegy...
Az elektromos autók mai formájukban leginkább csak a jövő előfutárainak tekinthetők, a csekély hatótáv és a hosszadalmas újratöltés miatt még a városi közlekedésben sem jelentenek teljes értékű alternatívát a hagyományos üzemanyagokat égető négykerekűkkel szemben. Ez a tény viszont látszólag egy cseppet sem érdekli azt a két kalandvágyó fiatalt, akiknek feltett szándékuk, hogy egy elektromos autóval kerüljék meg a Földet.
Még azt sem állíthatnánk, hogy a 27 éves Xavier Degon és az egy évvel idősebb Antonin Guy nem tudja, hogy mire vállalkoznak, hiszen mindketten az energetikai szektorban hasznosítják mérnöki diplomájukat.
Mire készülnek a srácok? Merre autóznak majd? Honnan lesz elég áramuk az akcióhoz? Jönnek Magyarországra is? Mindent megtudhat a kalandvágyó fiatalok akciójáról autós szakportálunkon, az Autolabor.hu oldalon. Kattintson ide!
Autolabor.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.