Hírek
2018. Május 01. 07:34, kedd |
Belföld
Forrás: police.hu
Először az autót ütötte, utána az egyik utast

A veszprémi rendőrök vádemelési javaslattal fejeztek be egy közlekedés biztonsága elleni bűntett és más bűncselekmények miatt indított nyomozást.
Egy 26 éves helyi lakos 2017. október 14-én 19 óra körül gyalogosan közlekedett Ősi belterületén. Ennek során mindenféle előzmény nélkül egy mellette elhaladó személygépkocsi motorháztetejére, illetve annak hátsó szélvédőjére is ököllel rácsapott. Ezt követően a járművezető megállt az út szélén, két utasa kiszállt a gépkocsiból, és szóváltásba keveredtek a férfival. A vita hevében a gyanúsított egyikükre szintén rátámadt és többször megütötte. A sértett a bántalmazás következtében könnyű sérülést szenvedett.
A Veszprémi Rendőrkapitányság a napokban fejezte be a 26 éves ősi férfi ellen közlekedés biztonsága elleni bűntett, valamint garázdaság és könnyű testi sértés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. Az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.