Városlista
2025. július 25, péntek - Kristóf, Jakab

Hírek

2018. Május 25. 19:19, péntek | Belföld
Forrás: police.hu

Elrántotta a kormányt az utas, baleset lett a vége

Elrántotta a kormányt az utas, baleset lett a vége

Árokba hajtott autójával egy sofőr Pécsen, mert utasa menet közben elrántotta a kormányt. Vádat emelnek az ügyben.

A közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Pécsi Rendőrkapitányság egy 43 éves helyi férfi ellen, aki április 21-én délután közúti közlekedési balesetet okozott Pécsen a Nyugati Ipari úton. A megalapozott gyanú szerint a jobb első ülésen utazó férfi megzavarta a jármű vezetőjét azzal, hogy menet közben mindkét kezével a kormányra fogott, majd jobbra kormányozta az autót. A sofőr ezt nem tudta megakadályozni, és az árokba hajtott. A kocsi utasa a baleset során könnyű sérüléseket szenvedett, gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését.

A gyanúsított ügyében folytatott nyomozást a rendőrség a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld

Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását

A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.

2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld

Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet

Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.

2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld

Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe

Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.