Városlista
2025. szeptember 9, kedd - Ádám

Hírek

2012. Május 01. 07:11, kedd | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Ezüstérem Hollandiából

Ezüstérem Hollandiából

Ezüstérmet szerzett a Stefano Vidoni, Tóth Orsolya latinpáros Hollandiában.

A Zevenbergenben megrendezett nyílt nemzetközi táncviadalon a francia bajnok Charles-Guillaume Schmit, Elena Salikhova duó győzött – a Nemzeti Sportszövetség sajtószolgálatának tájékoztatása szerint.

Tóthéknak ez volt az idei hatodik versenyük, amely előtt az 57. helyet foglalták el a világranglistán. A magyar bajnoki ezüstérmes kettős ezt megelőzően legutóbb a dániai Aarhusban versenyzett, akkor is a döntőben végzett, ötödik lett. Zevenbergenben a magyar páros mögött az észt Henry Puusepp és Karin Lillemaa szerezte meg a bronzérmet.

A hétvégén rendezték a standardtáncok Európa-bajnokságát a németországi Koblenzben. A kontinensbajnokságon László Csaba és Páli Viktória a 15., Szepesi József és Farkas Bettina pedig a 38.-40. helyen zárt.

MTI / mno

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport

Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk

Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport

Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott

A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport

Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr

A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként

2025. Szeptember 07. 08:42, vasárnap | Sport

Ír-magyar - Rossi szerint a bíró nem egyenlően bánt a csapatokkal

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a játékvezető nem egyenlő mércével bánt a magyar és az ír labdarúgó-válogatottal a két csapat 2-2-es döntetlennel végződött világbajnoki selejtezőmérkőzésén Dublinban.