Hírek
2018. Március 31. 09:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Fának szorította édesanyját autóval egy kislány Nagykanizsán

Saját házuk udvarán súlyos sérüléseket szenvedett egy asszony, akit a 12 éves lánya autóval egy fához szorított - közölte a Zala Megyei rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.
A kislány a házuk udvarán álló személyautót péntek délután elindította, de rutintalansága miatt megijedt és a gázpedálra lépett.
A jármű a nyitott ajtajával fának ütközött, miközben a lányának segíteni próbáló édesanya a kocsi és a becsukódó ajtó közé szorult. A kocsi ezután egy másik fának is nekiütközött, végül a garázskaput beszakítva állt meg.
A balesetben az asszony nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.