Hírek
2016. Június 13. 07:49, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Felborult egy szarvasmarhákat szállító kamion a 86-os főúton
Felborult egy szarvasmarhákat szállító kamion a 86-os főúton, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárták - közölte honlapján a katasztrófavédelem hétfő hajnalban.
A tájékoztatás szerint a negyven tonna össztömegű kamion hétfőre virradó éjjel Vas megyében, a 86-os főút Egyházasrádóc és Körmend közötti szakaszán, Egyházasrádóc közelében borult fel.
A baleset során a kamion rakterének ajtaja nem nyílt ki, így egyetlen állat sem szabadult el, a vezetőfülkében utazó két embert azonban a mentők kórházba szállítják.
A tűzoltók kamionmentő segítségével fogják kerekeire állítani a járművet, és állatorvost is hívtak a helyszínre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.
2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld
Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik
