Hírek
2018. Január 27. 08:37, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezés ölt meg egy embert Kisnaményban

Feltehetőleg szén-monoxid-mérgezésben halt meg egy ember a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kisnaményban, egy sérültet pedig kórházba szállították
- közölte az MTI-vel az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szombat hajnalban. Az épületben vegyes tüzelésű kályha üzemelt. Ketten lettek rosszul, egyikük az eszméletét is elvesztette, és az ő életét a mentők már nem tudták megmenteni. A másik sérültet kórházba vitték.
A helyszínre riasztott fehérgyarmati hivatásos tűzoltók még szellőztetés után is jelentős szén-monoxid-koncentrációt mértek az ingatlanban - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.