Hírek
2019. November 27. 06:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gázpisztollyal lövöldözött egy férfi Rákosmentén
Gázpisztollyal lövöldözött egy férfi Rákosmentén kedd este – közölte a rendőrség a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) közleménye szerint 18 óra 14 perckor érkezett bejelentés, hogy a XVII. kerületi Dévaványa utcából több lövést hallottak. A rendőrök perceken belül a helyszínre értek, ahol tanúkat hallgattak meg, adatot gyűjtöttek, és rövid időn belül azonosították a feltételezett lövöldözőt.
A XVII. kerületi rendőrkapitányság nyomozói a férfit a Dévaványa utcában elfogták, előállították, elszámoltatása folyamatban van.
A férfi ellen felfegyverkezve elkövetett garázdaság gyanúja miatt indult büntetőeljárás - írta a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 11:00, szombat | Belföld
Megjelent az új tanév rendje a Magyar Közlönyben
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
