Hírek
2023. December 01. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Gulyás Gergely: heteken belül tulajdont szerez a reptérben az állam
A források rendelkezésre állnak, így heteken belül tulajdont szerezhet az állam a Budapest Airportban - jelentette ki kérdésre válaszolva Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a Kormányinfón csütörtökön Budapesten.
A Budapest Airport tulajdonrészének megvásárlását az indokolja, hogy az ország jobb gazdasági helyzetbe kerüljön, mert a reptér "aranytojást tojó tyúk".
A polgárok azt fogják érzékelni, hogy több turista látogat Magyarországra, ami több adóbevételt jelent - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
