Hírek
2014. Szeptember 23. 11:17, kedd |
Bulvár
Forrás: Fénypont Média
Hajdú Steve nem tudta kizökkenteni szerepéből Magyar Attilát

Évszázados barátság köti össze Hajdú Stevet és Magyar Attilát. Ahogy ők mondják, még otthon, Debrecenben lettek barátok, ahonnan a karrierük is indult, most pedig együtt készülnek legújabb darabjukra a Fregoli Színházban
A két jó barát minden alkalmat megragad, hogy egy jó poént elsüssön és erre nem egy esetben közönségük is akad.
„A múlt héten a Bambara Hotelbe mentünk, hogy felkészüljünk következő bemutatónkra, - emlékszik Attila – na jó, nem mindenki tanul szerepet a barlangfürdőben úszás közben és nem próbál görög tragédiát a só kamrában és a szénás szaunában, ez igaz, de mi nem vesztegetjük az időnket.”
A hőség a szaunában fölkorbácsolja az indulatokat. Végül Attila és Steve szkanderral döntötték el mikor lesz a bemutató, majd jeget borítottak egymás nyakába.
„Attila nehezen billen ki a munkából, még akkor is a színházban jár, amikor éppen a pihenésé lenne a főszerep. Most a Szerelem oh! című darabra készülünk és azt mondta csak úgy tart velem Felsőtárkányba, ha közben nem felejtünk el próbálni. Bár Gallusz Nikit otthon hagytuk, de mi becsülettel végigvettük a jeleneteinket.” – meséli Steve, aki a szálloda lélekoázisban tudott csak megpihenni, mert ott mindkettejüket elnyomta az álom.
Attila és Steve 10 éve járt Afrikában egy munka kapcsán, most egy újabb közös munkára készülve tértek vissza a magyar „Afrikába”, de ezúttal csak másfél órát utaztak. A kora őszi időjárást kihasználva vetették bele magukat a szálloda kültéri medencéjébe, a napot pedig egy igazi afrikai koktél különlegességgel szerették volna zárni.
„Annyira szomjas voltam, hogy nem bírtam kivárni, hogy elkészüljön a koktélunk. Rögtön magamhoz ragadtam a beachen az óriás üveg limonádét – meséli Steve - Attila pedig azzal fenyegetőzött a szálloda rejtélyparkjában, hogy ha nem talál ki a labirintus városból fél, hogy meg kell, hogy egyen a nap végén. Szóval nálunk így telnek a közös programok immár sok éve!”- mosolyog Hajdú Steve.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.
2025. Július 26. 09:56, szombat | Bulvár
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált
Ma rendezik a 200. balatonfüredi Anna-bált, amelyre a szervezők minden eddiginél több, 760 bálozót várnak.
2025. Július 25. 07:47, péntek | Bulvár
Elhunyt Hulk Hogan
Elhunyt a világhírű pankrátor, Hulk Hogan, aki nagyban hozzájárult a WWE sikeréhez – írja a New York Post.
2025. Július 24. 07:33, csütörtök | Bulvár
Elhunyt Ozzy Osbourne, a Black Sabbath legendás énekese
Elhunyt 76 éves korában Ozzy Osbourne, a brit Black Sabbath heavymetál zenekar legendás énekese - közölte kedden a BBC a többszörös Grammy-díjas művész családjának közleményére hivatkozva.