Hírek
2018. Április 19. 07:23, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-ast
Halálos baleset miatt Polgárnál lezárták az M3-as autópályát Budapest felé - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság csütörtök hajnalban az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint egy nyerges vontató és egy személyautó ütközött össze az autópálya Budapest felé vezető oldalán, a Hajdú-Bihar megyei Polgár közelében. Egy ember meghalt, a balesetnek egy sérültje is van.
A műszaki mentést a tiszaújvárosi hivatásos tűzoltók végzik. Az érintett sztrádaszakaszt teljes szélességében lezárták a forgalom elől a főváros felé vezető oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
