Városlista
2025. június 8, vasárnap - Medárd

Hírek

2016. Augusztus 01. 11:51, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos tragédia a budapesti Ironmanen

Halálos tragédia a budapesti Ironmanen

Egy külföldi induló meghalt a hétvégén Budapesten rendezett Ironman 70.3
elnevezésű nemzetközi triatlonversenyt követően.

A szervezők hétfői közleménye szerint a versenyző a futás során lett rosszul. Az Országos Mentőszolgálat kollégái a helyszínre siettek, majd a sportolót kórházba szállították.

A szervezők igyekeznek minden lehetséges támogatást megadni a gyászoló családnak.

"Jelenleg is együtt dolgozunk az illetékes hatóságokkal és mindent megteszünk a jövőben is, hogy triatlonistáink biztonságos körülmények között versenyezzenek" - áll a közleményben.

Szlovák sajtóhírek alapján az elhunyt triatlonos a 41 esztendős szlovák Radoslav Okrucky volt, aki 200 méterrel a cél előtt lett rosszul.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál

A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.

2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld

Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel

Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.