Hírek
2017. December 10. 18:25, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázoltak egy nőt Szatymazon

Halálra gázolt egy nőt egy személyautó vasárnap este Szatymazon - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
A baleset a Neszürjhegyi utcában történt. Az elsődleges adatok szerint az asszony nem a kijelölt átkelőhelyen akart átmenni az úton, s az autós már nem tudta elkerülni, elütötte - közölte Huber Krisztián.
A rendőrség a helyszíni szemle idejére az utat lezárta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.