Hírek
2019. November 10. 11:54, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok
Háromszoros eltiltás ellenére vezetett a teherautós
A marcali rendőrök őrizetbe vették a járművezetőt.
A böhönyei körzeti megbízottak szombaton délután Tapsonyban ellenőriztek egy teherjárművet és vezetőjét. Megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezett vezetői engedéllyel, mivel a hatóság korábban háromszor eltiltotta a vezetéstől.
A rendőrök az 58 éves érdi férfit előállították a Marcali Rendőrkapitányságra, ahol járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetése miatt meghallgatták, majd szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.
2025. Július 15. 07:57, kedd | Kék hírek
Több mint 170 kilogramm drogot foglalt le a rendőrség egy nemzetközi akció során
2025. Július 07. 07:16, hétfő | Kék hírek
Sokan megsérültek a 442-es úton hajnalban történt buszbalesetben
Tizenkilencen megsérültek, köztük tizenegy gyerek abban az ukrán rendszámú autóbuszban, amely vasárnap hajnalban szenvedett balesetet a 442-es főúton