Hírek
2018. Szeptember 05. 05:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Házakat rongált meg a heves esőzés Veszprém megyében

Nagy mennyiségű csapadék okozott károkat kedden Veszprém megyében, a több alkalommal érkező zivatar miatt több tucat épület megrongálódott
- tájékoztatta a Veszprém Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-t. Szolgainé Soós Gabriella közlése szerint mintegy ötven helyszínen avatkoztak be a katasztrófavédelem munkatársai. A legsúlyosabb esetekhez Balatonfüreden, Herenden és Ajkán riasztották a tűzoltókat.
Balatonfüreden hét, Ajkán húsz, Herenden tíz házba tört be a víz. Herenden és Vigántpetenden egy-egy családi ház lakhatatlanná vált, a lakók kiköltöztek ingatlanukból.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.