Hírek
2018. Augusztus 01. 07:34, szerda |
Belföld
Forrás: mti/MTI Fotók:Mihádák Zoltán
Háztetőbe csapódott egy autó a fővárosi Csúcshegyen - FOTÓ
Háztetőbe csapódott egy autó a főváros III. kerületében, az Örvös utca és az Őzsuta utca kereszteződésében kedd este, az autó vezetője a helyszínen meghalt
- tájékoztatta a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-t. Kolozsi Péter elmondta: a baleset meredek, dombos területen történt. Az autó a tető és az oldalfal találkozásába csapódott, és mivel jelenleg félig lelóg a háztetőről, a balesetveszély miatt alátámasztották a tűzoltók.
Az autóban ülő középkorú férfit a tűzoltók emelték ki, átadták a mentőknek, de már nem lehetett rajta segíteni, a helyszínen meghalt. A házban lakók nem voltak otthon a balesetnél, így más nem sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
