Hírek
2017. Január 08. 18:47, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Helyreállították a távhőszolgáltatást Salgótarjánban

Helyreállították a távhőszolgáltatást vasárnap kora estére Salgótarjánban - tájékoztatta a Nógrád Megyei Katasztrófalvédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Angyal Eszter elmondta, hogy a tervezett időpontnál korábban, már 17 óra 35 percre sikerült kijavítani a hibát, így újraindul a fűtés és a melegvíz-szolgáltatás.
A reggel 8 órakor megkezdett munkálatok idejére a városi sportcsarnokban melegedőt rendezett be a katasztrófavédelem és az önkormányzat, mert a hideg miatt számítani lehetett arra, hogy a lakások túlságosan lehűlnek. A melegedőt azonban senki sem vette igénybe.
A megsérült távhővezeték javítása miatt 680 lakásban és több közintézményben kellett kikapcsolni a fűtést vasárnap reggel.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.