Hírek
2012. Március 04. 07:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu / Automobil
Hibrid sportkupét mutat be a Hyundai

Kupétanulmányt mutat be Genfben a Hyundai, az i-oniq konnektoros hibrid hajtásláncot kapott.
Az első pillantásra a Nissan 370Z-re kísértetiesen hasonlító kupétanulmányt mutat be a Hyundai a Genfi Autószalonon. A 4,4 méter hosszú újdonság az i-oniq nevet kapta, egyes megoldásai a jövő Hyundai-eiről köszönnek majd vissza.
A jelenlegi trendeknek megfelelően a hajtáslánc hibrid, a lítium-ion akkumulátorral táplált, 109 lóerős villanymotor mellé egy háromhengeres, egyliteres blokkot építettek, amely az akkumulátor lemerülése után generátorként üzemel.
Tisztán elektromos üzemmódban az i-oniq 120 kilométert képes megtenni, a kis benzinmotor segítségével a hatótávolság 700 kilométerre nő.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:45, péntek | Belföld
Orbán Balázs: veszélyes, rázós átmeneti időszak előzheti meg az új világrend kialakulását
A miniszterelnök politikai igazgatója arra figyelmeztetett csütörtökön Tusnádfürdőn, hogy az az átmeneti időszak, ami az új világrend előtt következik, nagyon veszélyes, rázós lehet.
2025. Július 25. 07:44, péntek | Belföld
AM: komplex támogatási program segíti a ragadós száj- és körömfájás sújtotta állattartó telepeket
2025. Július 24. 07:28, csütörtök | Belföld
Kiesett autókerék okozott többszáz négyzetméteres tüzet
Kiesett autókerék okozott balesetet és háromszáz négyzetméteren tüzet a 42-es főút Berettyóújfalu és Földes közötti szakaszán, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a katasztrófavédelem honlapján szerda délután.
2025. Július 24. 07:27, csütörtök | Belföld
Csütörtöktől a legmagasabb fokozatú hőségriasztás lép életbe
Csütörtöktől harmadfokúra emelte és szombat éjfélig meghosszabbította a jelenlegi másodfokú hőségriasztást az ország egész területére az országos tisztifőorvos.