Hírek
2019. Szeptember 02. 13:01, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Ismét lesz országos Retro Véradás

Ismét megtartja Retro Véradás elnevezésű programját szeptember 7-én az Országos Vérellátó Szolgálat (OVSZ); az immár hagyományosnak számító rendezvényre országszerte hat helyszínen várják a véradókat.
Mint írták, a Retro Véradást 11. alkalommal rendezi meg szombaton az OVSZ, célja pedig, hogy minél szélesebb körben felhívják a figyelmet a véradás fontosságára. A sör-virsli menü mellett további finomságokkal és ajándékokkal kedveskednek a véradóknak – írták.
Budapesten – új helyszínen, a Vérmezőn – várják a segíteni akarókat, míg vidéken a szegedi, a pécsi, a debreceni, a győri és a miskolci területi vérellátóban lehet majd vért adni.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.