Városlista
2026. január 31, szombat - Marcella

Hírek

2018. Február 23. 13:36, péntek | Belföld
Forrás: mti

Kábítószer-alapanyagot és hamis potencianövelőket foglaltak le a pénzügyőrök

Kábítószer-alapanyagot és hamis potencianövelőket foglaltak le a pénzügyőrök

Több mint hét kilogramm kábítószer-alapanyagot és 240 doboz hamis potencianövelőt foglaltak le a pénzügyőrök a tompai határátkelőhelyen - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-t.

Fehér Andrea, a NAV Bács-Kiskun Megyei Adó- és Vámigazgatóság sajtóreferense közölte: a pénzügyőrök egy szerb férfi autóját ellenőrizték. A gépkocsi átalakított üzemanyagtartályában, valamint a hátsó ülés alatti rejtekhelyen nejlonba csomagolt, kábítószer előállítására alkalmas anyagoknak minősülő fehér tablettákat találtak.

A helyszínre érkező rendőrök a további átvizsgálás során 240 doboz potencianövelőt is találtak.

A pénzügyőrök kábítószer-prekurzorral való visszaélés miatt tettek feljelentést, továbbá egészségügyi termék hamisításának gyanúja miatt is büntető eljárás indult.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld

Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében

Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.

2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld

Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését

Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.

2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld

Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben

Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.

2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz

A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.