Hírek
2012. Április 01. 14:15, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kétmillió dollárt költ a szülésre Jessica Simpson

Terhessége óta elvesztette a realitás érzékét a szőke sztár, aki a szülésre készülve egy egész kórházi szárnyat kibérelt, és börtönt csinál az intézményből.
Minden várandós nő izgul a szülés előtt, és igyekszik a lehető legalaposabban felkészülni a nagy napra. Így tesz Jessica Simpson is, a barátai elmondása szerint azonban a 31 éves sztár teljesen elvesztette a józan ítélőképességét, és értelmetlen túlzásokba esik.
A lányát januárban világra hozó Beyoncéhoz hasonlóan Simpson is kibérelt egy teljes kórházi szárnyat félmillió dollárért, ráadásul az intézmény saját őrei helyett 30 másik biztonsági embert szerződtetett 1,3 millió dollárért, hogy napi 24 órában felügyeljenek a babára. "Attól fél, hogy elrabolja valaki a kicsit, ezért börtönt csinál a szülészetből - mondta el egy ismerős. - Ha a család vagy a barátok meg akarják látogatni őket, több ellenőrzési ponton kell majd átmenniük."
A sztár ezenfelül azt is kikötötte, hogy a gyerek csak magánrepülőn utazhat, és felbérelte egyik hasonmását is, akinek az lesz a feladata, hogy elterelje a lesifotósok figyelmét. A baba 14500 dolláros bölcsőjét is számításba véve így a szülésre és az azt követő napokra Simpson összesen kétmillió dollárt, azaz közel 450 millió forintot költött, a csillagászati árat azonban már csak azért sem sokallja, mert csupán a baba első fotóinak eladásából 4 millió dolláros bevételt remél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét
2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár
A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője
A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.
2025. Szeptember 06. 09:10, szombat | Bulvár
Négy díjat nyert Velencében Enyedi Ildikó filmje, a Csendes barát
A világpremierje napján, pénteken egyből négy díjat Enyedi Ildikó filmje, a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával készült Csendes barát a 82. Velencei Filmfesztiválon - közölte a filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.