Hírek
2018. Február 26. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy családi ház Tiszaroffon, meghalt egy ember

Kigyulladt egy családi ház vasárnap Tiszaroffon, a tűzoltók az épületből egy embert holtan hoztak ki - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
S. Tóth Anikó elmondta, hogy a Honvéd úti épület teljes terjedelmében ég, a lángok a tetőre is átterjedtek. Az oltást kunhegyesi és abádszalóki önkormányzati tűzoltók végzik. Riasztották a szolnoki, a karcagi és a tiszafüredi hivatásos tűzoltókat, valamint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálatot is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.