Hírek
2019. Február 26. 09:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilencmillió forintnyi drogot találtak egy autóban
Kilencmillió forint értékű kábítószert találtak a rendőrök a Baranya megyei Kozármisleny közelében egy autóban szombaton - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata kedden a honlapján.
A közleményben azt írták, hogy szombat délután ellenőriztek egy autót az 57-es úton. A kocsiban ülő 43 éves kővágószőlősi és 24 éves ócsárdi férfi elmondta, hogy a csomagtartóban kábítószer van. A rendőrök - az előzetes szakértői vélemény szerint - több mint 1,4 kilogramm amfetamint, valamint mintegy 250 ecstasytablettát találtak a gépkocsiban.
A két férfit bűnügyi őrizetbe vették és indítványozták letartóztatásukat - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 14:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel el akarja venni az olcsó orosz kőolajat Magyarországtól
2026. Március 17. 13:00, kedd | Belföld
NAV: hétfőn még kérhető az szja-bevallási tervezetek postázása
Hétfő éjfélig még kérhetik az szja-bevallás tervezetének postázását azok, akiknek nincs elektronikus elérhetősége.
2026. Március 17. 11:00, kedd | Belföld
EM: megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál
Hétfőtől megszűnt a kényelmi díj a mobilparkolásnál - hívta fel a figyelmet Solymár Károly Balázs, az Energiaügyi Minisztérium (EM) infokommunikációért felelős államtitkára a tárca Facebook-oldalán hétfőn.
