Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2011. November 19. 14:50, szombat | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Kiszáll a Suzuki a MotoGP-ből

Kiszáll a Suzuki a MotoGP-ből

A Suzuki bejelentette, hogy a következő két idényben nem szerepel a gyorsaságimotoros-világbajnokságon.

A távol-keleti gyár pénteki közleményből az is kiderül, hogy 2014-ben – új fejlesztés eredményeként – ismét ott lesznek a motorjai a rajtnál. A Suzuki távolmaradásával eldőlt, hogy jövőre csak három gyár, a Honda, a Yamaha és Ducati képviselteti magát a MotoGP-ben.

Az eddigi utolsó Suzuki-futamgyőzelmet a királykategóriában az ausztrál Chris Vermeulen aratta a 2007-es Francia GP-n.

Címkék: MotoGP, suzuki, Yamaha

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport

Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk

Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.

2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport

Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott

A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport

Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr

A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként

2025. Szeptember 07. 08:42, vasárnap | Sport

Ír-magyar - Rossi szerint a bíró nem egyenlően bánt a csapatokkal

Marco Rossi szövetségi kapitány szerint a játékvezető nem egyenlő mércével bánt a magyar és az ír labdarúgó-válogatottal a két csapat 2-2-es döntetlennel végződött világbajnoki selejtezőmérkőzésén Dublinban.