Hírek
2019. December 15. 18:02, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Kötet jelent meg a Muzsikál az erdő rendezvénysorozatról

A Muzsikál az erdő rendezvénysorozat 15 évére tekint vissza fotók és élménybeszámolók segítségével az a kötet, amelyet december 20-án mutatnak be Taron.
A 15 éve "Muzsikál az erdő" című könyv az élményeket felidézve szubjektív válogatást ad a rendezvénysorozatról. Az érdeklődők 86 írást olvashatnak olyan személyiségek tollából, akik fellépő művészként, erdőmérnökként, természetvédőként, támogatóként szorosan kötődnek a rendezvényhez, hozzátettek alakulásához, fejlődéséhez - közölte a Muzsikál az Erdő Alapítvány az MTI-vel.
Az első 15 év eseményeit hangulat- és eseményfotók idézik fel, de megemlékeznek azokról a személyekről is, akik fontosak voltak a rendezvénysorozat számára, de már nem lehetnek közöttünk. A kiadvány ízelítőt ad a Muzsikál az erdő alkotói pályázatairól is, beleértve a fotó-, gyermekrajz-, irodalom-, képzőművészeti és zeneszerzői pályázatokat.
A Muzsikál az Erdő Alapítvány kiadásában megjelent kötetet Szabó Lajos, a Muzsikál az erdő főszervezője és Matúz Viktória, a kötet szerkesztője mutatja be Tar község művelődési házában.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 09. 07:28, kedd | Belföld
Őszi hajózási szezon vette kezdetét a Balatonon
Szeptember 8-tól október 26-ig őszi menetrend szerint, ritkábban járnak a balatoni menetrend szerinti hajójáratok - közölte a Balatoni Hajózási Zrt. a honlapján.
2025. Szeptember 09. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Viktor levélben követeli az Európai Uniótól Magyarország határvédelmi költségeinek megtérítését
2025. Szeptember 08. 07:13, hétfő | Belföld
Hegyi Zsolt: a MÁV-csoport jobban teljesített az idei főszezonban, mint a tavalyiban
2025. Szeptember 08. 07:07, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: nemzeti konzultáció indul
A Tisza párt állítólagos adóemelési tervéről tervez konzultálni a kormány.