Hírek
2019. Április 22. 18:06, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Leégett egy cukrászda Leányfalun

Kigyulladt egy vendéglátóhely Leányfalun a Móricz Zsigmond úton a Petőfi sétány közelében hétfőn délután.
Teljes terjedelmében égett a két, szorosan egymás mellé épített részből álló, L-alakú épület mintegy 450 négyzetméteres teteje, és a lángok az alsó szinten is érintettek körülbelül 50 négyzetmétert. Az épületben ketten tartózkodtak, ők kijöttek a tűz keletkezésekor.
Az első hírek szerint senki sem sérült meg. A lángokat, a Pest megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett, a szentendrei és a fővárosi hivatásos, valamint a leányfalui és a visegrádi önkéntes tűzoltók fékezték meg. Az egységek kihoztak két gázpalackot is, amelyeket nem ért hőhatás – közölte a katasztrófavédelem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.