Hírek
2013. Augusztus 01. 13:45, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárják este az M7-es autópályát Lepsény és Balatonvilágos között

Az elektronikus útdíj ellenőrző portáljának telepítése miatt csütörtök este sávlezárás, rövid időre teljes lezárás lesz az M7-es autópályán.
A Lepsény és Balatonvilágos közötti szakasz, a 82-es kilométernél történő lezárásáról az Állami Autópálya (ÁAK) Kezelő Zrt. tájékoztatta csütörtökön az MTI-t.
A közlemény szerint a korlátozás este nyolc órától a főváros és az országhatár irányába haladó forgalmat is érinti.
Az ellenőrző portál építéséhez be kell emelni egy gerendát is, emiatt egy rövid időszakra teljesen lezárják az M7-es autópályát a forgalom elől.
Az acél tartószerkezet beemelése után az útszakasz ismét teljes szélességben járható lesz.
Az ÁAK arra kéri az autósokat, hogy a balesetek elkerülése érdekében fokozottan tartsák be a sebességkorlátozásokat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.