Hírek
2012. Július 09. 09:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
London 2012 - Póta Georgina a kiemeltek között

Póta Georginát a 23. helyen emelték ki egyesben a londoni olimpia asztalitenisz-tornáján, s ez azt jelenti, hogy csak a 2. fordulóban kell majd először szerepelnie.
A szabályok szerint a 17-32. helyen rangsorolt játékosok csak ebben a körben kapcsolódnak be a küzdelmekbe, itt már a legjobb 32 közé jutás lesz a tét.
A nemzetközi szövetség tájékoztatása szerint a másik három magyar játékos - Tóth Krisztina (37. a 69 női induló között), Pattantyús Ádám (35./69) és Zwickl Dániel (52./69) - már a verseny elejétől asztalhoz áll.
Az asztalitenisz-torna sorsolását július 25-én tartják, a küzdelmek pedig három nappal később kezdődnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.
2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport
Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport
Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr
A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként