Hírek
2012. Május 18. 07:23, péntek |
Bulvár
Forrás: Story Online
Öltözőjébe zárták éjszakára az idős színészt

Új filmje forgatásán véletlenül bezárták az öltözőjébe Michael Caine-t. Az idős sztár az egész éjszakát rabságban töltötte.
Egy apró helyiségben, teljes sötétségben kellett eltöltenie egy éjszakát a 79 éves Michael Caine-nek új filmje forgatásán, miután a stáb rázárta a Now You See Me című thriller munkálatainak helyt adó színházat. Az idős sztár csak azért ment be ideiglenes öltözőjébe, hogy aludjon egy kicsit, a rendező azonban eközben lezárta az aznapi munkát, és mivel a filmen dolgozók mind azt gondolták, hogy Caine már az épületen kívül tartózkodik, az ajtókat bezárták, az áramot pedig lekapcsolták. "Amikor Michael felébredt, rájött, hogy bezárták - mondta el egy stábtag. - A mobiltelefonja a lakókocsijában volt, úgyhogy értesíteni sem tudott senkit."
A színészt végül egy ács találta meg másnap reggel. Caine állítólag örült, hogy kijutott, de nagyon zaklatott volt. "Az ács az öltöző környékén hagyta az egyik szerszámát, ennek köszönhetően hallotta meg, hogy valaki segítségért kiáltozik - mondta el a bennfentes. - Michael finoman szólva sem volt jókedvében, amikor kiszabadult."
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét
2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár
A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője
A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.
2025. Szeptember 06. 09:10, szombat | Bulvár
Négy díjat nyert Velencében Enyedi Ildikó filmje, a Csendes barát
A világpremierje napján, pénteken egyből négy díjat Enyedi Ildikó filmje, a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával készült Csendes barát a 82. Velencei Filmfesztiválon - közölte a filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.