Városlista
2025. szeptember 9, kedd - Ádám

Hírek

2011. Október 07. 14:49, péntek | Bulvár
Forrás: STOP

Majkát háromszor rabosították - öt évet is kaphat

Majkát háromszor rabosították - öt évet is kaphat

Súlyos testi sértés és önbíráskodás vádja miatt került bíróság elé Majka és Kótai Misi, akik a TV2 Frizbi Hajdú Péterrel című műsorának felvételén vallottak elkeseredett helyzetükről.

Majka, azaz Majoros Péter és Kótai Mihály cseppet sem találja viccesnek az ellenük felhozott súlyos testi sértés és önbíráskodás vádját, még ha a helyzet kissé komikusnak is tűnik. A műsorvezető öt, a profi bokszoló nyolc évet is kaphat.

Ahogy Majka és Misi állította, milliós tételben adtak kölcsönt Sz. Gábornak egy vállalkozás beindításához, ám miután az üzlet nem sikerült, pénzük is elveszett, amit hiába követeltek vissza. A műsorvezető szerint nem csoda, hogy a férfival folytatott beszélgetésük emelkedett hangnemben zajlott, hiszen Kótaival majdnem mindketten tönkrementek, miután mindenüket odaadták neki.

- Háromszor rabosítottak, DNS-vizsgálathoz nyálmintát vettek a számból, úgy álltam ott, mint egy igazi bűnöző! A szervezett bűnözés elleni osztályra járok most már három éve. Reggel hatkor jönnek hozzám a lakásba ellenőrizni a rendőrök, hogy otthon vagyok-e. Reggel nyolckor megérkezik hozzám egy nyomozó, aki kihallgat, sétálgat a szobámban és kérdezget azért, mert ez a gyerek meggyanúsított azzal, hogy telefonbeszélgetés közben olyat mondtam, amiből ő azt gondolta, hogy meg akarom ölni - magyarázta Majka, miket élt át az utóbbi időben és miért is kell bíróságra járnia.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár

Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára

Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét

2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár

A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője

A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.

2025. Szeptember 06. 09:10, szombat | Bulvár

Négy díjat nyert Velencében Enyedi Ildikó filmje, a Csendes barát

A világpremierje napján, pénteken egyből négy díjat Enyedi Ildikó filmje, a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával készült Csendes barát a 82. Velencei Filmfesztiválon - közölte a filmintézet pénteken az MTI-vel.

2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár

A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta

A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.