Hírek
2021. Augusztus 17. 09:37, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt egy beteg, 45 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Egy beteg meghalt, és újabb 45 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu kedden,
kiemelve: eddig 5 681 559 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 500 369-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: a járvány kezdete óta 810 549-re nőtt az azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 30 042, a gyógyultak száma 768 519.
Kórházban 85 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 11-en vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 11 988.
Hatósági házi karanténban 731-en vannak, a mintavételek száma 6 449 264.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
