Hírek
2022. Április 28. 07:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Megkéselte, majd kirabolta ismerősét

Meg akarta szerezni pénzét, ezért leszúrta alkalmi ismerősét egy 55 éves férfi Forráskúton. A szegedi és kisteleki rendőrök összehangolt munkájának eredményeként elfogták.
A rendőrségre kedden délelőtt érkezett bejelentés, hogy egy férfi hasi sérülésekkel jelentkezett orvosi ellátásra az egyik szegedi egészségügyi intézményben. Az elvégzett vizsgálatok során felmerült annak gyanúja, hogy a sérüléseket más okozhatta – közölte a rendőrség.
A sértett a kiérkező egyenruhásoknak elmondta, hogy egy nappal korábban alkalmi ismerőse egy pillangókéssel megszúrta, majd elvette több ezer forintját.
A szegedi rendőrök - figyelemmel az eset súlyosságára – a megyében lévő többi rendőrkapitányság bevonásával megkezdték a feltételezett elkövető felkutatását, valamint kézrekerítését.
Az elvégzett adatgyűjtés és tanúkihallgatások eredményeként a külföldi férfit a bejelentéstől számított hét órán belül a kiadott személyleírás alapján elfogták Kisteleken.
A nyomozók a gyanúsítottat kihallgatták és őrizetbe vették, majd kezdeményezték letartóztatását az ügyészségen.
A férfi ellen rablás és súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Szegedi Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.