Hírek
2020. Július 17. 07:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Megölte az anyját egy csorvási férfi
Megölte az anyját egy 42 éves csorvási férfi, a gyanúsított feladta magát - közölte a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.
Az orosházi rendőrkapitányságon csütörtök délután személyesen jelentette be egy férfi, hogy csorvási otthonukban bántalmazta 61 éves édesanyját, aki életét vesztette.
A rendőrség az ügyben emberölés gyanúja miatt indított eljárást, a helyszíni szemle és a 42 éves férfi elszámoltatása megkezdődött.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 10:00, kedd | Belföld
Leépít a Mediaworks, keddtől felfüggesztik a Bors napilap nyomtatott kiadását
2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld
OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament
Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.
2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak
Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
