Hírek
2022. December 13. 15:38, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: darált mákot hívott vissza a forgalomból a Spar

Visszahívta a forgalomból az S-Budget darált mákot a Spar - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden honlapján.
A forgalmazó érzékszervi nem megfelelőséggel indokolta az intézkedést - tudatták.
A Pa-Comp Kft. által gyártott, 200 grammos kiszerelésben kapható darált mák tételszáma DM 0003 (minőségmegőrzési idő: 30.06.2023) . A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a jelzett azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.
A felhívást a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. is közzétette honlapján, ahol közölte: az érintett terméket 2023. január 12-éig mindegyik Spar üzlet visszaveszi, és a termék árát visszatéríti. A határidő lejárta után visszavételi igényt az info@pa-comp.hu címen lehet kérni - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.