Hírek
2012. Január 17. 14:39, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Nem kell többé férfi Papadimitriu Athinának

Mára már túltette magát azon, hogy harmadik gyermekének apja évekig erőszakosan viselkedett vele.
Papadimitriu Athina a válása óta a legkisebb lányával, Rékával él, és úgy érzi, nincs szüksége férfira. "Az első pofon a legnagyobb! Ha egyszer megtörténik, el kell húzni a francba" - jelentette ki Joshi Bharat beszélgetős műsorában. Mindezek ellenére a színésznő sokáig küzdött a házasságáért. "Az ember utólag mindig okos. Folytatása következett, jellemezhetném viccesen az első ütést követő időszakot. Én még így is sokáig küzdöttem a kapcsolatunkért, mindent megtettem, hogy megmentsük. (...) Kötelező tartanunk a kapcsolatot, hisz van egy közös lányunk, ezért beszélünk egymással" - nyilatkozta az adást követően a Borsnak a Tahitótfalun élő színésznő, aki az egyszerű vidéki életben talált megnyugvást, s otthonát egyetlen férfival sem szeretné megosztani.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét
2025. Szeptember 07. 08:44, vasárnap | Bulvár
A legígéretesebb fiatal színésznek járó díjat nyerte el Velencében Enyedi Ildikó filmjének szereplője
A legígéretesebb fiatal, feltörekvő színésznek járó Marcello Mastroianni-díjat nyerte el a 82. Velencei Filmfesztiválon Enyedi Ildikó Csendes barát című filmjének szereplője, Luna Wedler svájci színésző.
2025. Szeptember 06. 09:10, szombat | Bulvár
Négy díjat nyert Velencében Enyedi Ildikó filmje, a Csendes barát
A világpremierje napján, pénteken egyből négy díjat Enyedi Ildikó filmje, a Nemzeti Filmintézet (NFI) támogatásával készült Csendes barát a 82. Velencei Filmfesztiválon - közölte a filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 04. 07:49, csütörtök | Bulvár
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta
A HUNOR Magyar Űrhajós Program tiszteletére bocsátott ki bélyeget a Magyar Posta szerdán Budapesten.