Hírek
2018. December 22. 08:26, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Óriási a torlódás a röszkei határátkelőnél
Torlódás alakult ki a röszkei autópálya-határátkelőhely kilépő oldalán, szombat reggel a várakozási idő elérte a három órát - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Huber Krisztián közölte, a személyautóval utazóknak célszerű másik határátkelőt választani. Szerbia felé a naponta 7 és 19 óra között igénybe vehető tiszaszigeti, ásotthalomi, bácsalmási és bácsszentgyörgyi közúti határátkelőhely felé lehet kerülni.
A határátkelőhelyek nyitva tartásáról és az ott várható várakozási időkről a www.police.hu oldal határinfo rovatában, valamint a Rendőrségi Útinformációs Rendszer (Rutin) mobil applikáció segítségével tájékozódhatnak az utazók - tudatta a főhadnagy.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
